Directeur   Adjunct-directeur
 Chris de Ruijter (ma t/m vrij)   Petra van Linge (ma, di, vrij) 
     
     
 Juf Debbie   Juf José
Intern Begeleider groep 1 t/m 2
(ma, vrij)
Leerkracht Zeehond (woe)
   Intern Begeleider groep 3 t/m 4
(ma, do)
Leerkracht groep 5c (vrij)
     
     
 Juf Laura    Juf Sandra
Intern Begeleider groep 5 t/m 8 (ma, di)
Leerkracht groep 6b (woe t/m vrij)
  Bouwcoördinator onderbouw
Leerkracht Anemoonvis
(di t/m vrij)
     
     
 Juf Debbie   Meester Ruud
 Bouwcoördinator middenbouw
Leerkracht 3a (do, vrij)
   Bouwcoördinator bovenbouw
Leerkracht groep 8b
(ma, di, do, vrij)
     
     
 Juf Géke   Juf Diana
 Leerkracht Anemoonvis
(ma, di, do)
  Leerkracht Dolfijn
(ma t/m vrij)
 
     
     
 Juf Marja   Juf Sandra
Leerkracht Inktvis
(ma t/m woe) 
Leerkracht Dolfijn (do)
   Leerkracht Inktvis
(do, vrij)
     
     
Juf Linda   Juf Mandy
Leerkracht Zeester
(ma, di) 
  Leerkracht Zeester
(woe t/m vrij) 
 
     
     
Juf Judith    Juf Rina
Leerkracht Zeehond
(ma, di, do, vrij) 
Gymleerkracht groep 1/2 (woe)
   Leerkracht groep 3a
 (ma t/m woe)
 
     
     
Juf Marijke   Juf Charlotte
 Leerkracht groep 3b
(ma t/m vrij)
   Leerkracht groep 3c
 (ma t/m vrij)
 
     
     
Juf Kim    Juf Rea
  Leerkracht groep 4a
 (ma, di)
Ondersteuning (woe)
  Leerkracht groep 4a
 (woe t/m vrij) 
Rots en water (di)
     
     
 Juf Erica   Juf Bernardine 
 Leerkracht groep 4b (ma)
Meer- en hoogbegaafden (di)
  Leerkracht groep 4b 
(di t/m vrij)
     
     
  Juf Lucia    Juf Amy 
Leerkracht groep 4c
(ma t/m vrij)
 
  Leerkracht groep 5a 
(ma t/m vrij) 
     
   
 Juf Evita   Juf Jolanda
Leerkracht groep 5b
(ma t/m woe)
  Leerkracht groep 5b
 (do, vrij) 
     
     
Juf Anja    Juf Tamara 
Leerkracht groep 5c
(ma t/m do)
  Leerkracht groep 6a
 (ma t/m vrij) 
 
     
     
Juf Yacintha   Juf Doortje
 Leerkracht groep 6b
 (ma, di)
   Leerkracht groep 7a
 (ma t/m vrij)
     
     
Juf Inge    Juf Zoë
 Leerkracht groep 7b
 (ma t/m vrij)
   Leerkracht groep 8a
 (ma t/m vrij)
     
     
Juf Rinske   Juf Renate
Leerkracht groep 8b
 (woe)
Remedial Teacher (do)  
  Remedial Teaching (ma, do)
 
     
Meester Remo   Maaike de Ruiter 
Gymleerkracht groep 3 t/m 8
(ma, woe, do, vrij)
  Schoolmaatschappelijk medewerker
     
     
 Joke Bazuin   Alicia de Jager 
 Administratie
(ma, di, wo, do) 
   Schoolondersteuner
(ma t/m vrij) 
     
     
Mustapha Aouan   
Conciërge
(ma t/m vrij)